НТА > НОВИНИ > Війна > У Кремлі знову думають наступати на Київ

У Кремлі знову думають наступати на Київ

Для реалізації нового плану керівництво Росії може знову задіяти у війні строковиків

2310

У Росії на тлі незначних успіхів на Донбасі знову заговорили про можливість наступу на Київ, щоби реалізувати свій «план-максимум».

Про це повідомила російська агенція «Медуза». За даними її трьох джерел, такі обговорення відбуваються у внутрішньополітичному блоці адміністрації президента Росії Володимира Путіна, а також в керівництві «Єдиної Росії».

Наразі росіяни націлені на реалізацію «плану-мінімум» – це повне захоплення Донецької та Луганської областей до кінця травня.

А ось «планом-максимум» усе ще залишається захоплення Києва, попри те, що попередній наступ на столицю України завершився величезним провалом для росіян.

«Ми все одно Україну доколупаємо. Швидше за все, до осені вже все закінчиться», – сказав російській агенції один із співрозмовників.

Однак джерела «Медузи» не знають, як зараз оцінюють перспективи нового наступу на Київ у російському міністерстві оборони. Адже там іще наприкінці травня змирилися з тим, що Київ не вийде «взяти малою кров’ю». На думку співрозмовників «Медузи», для реалізації цього плану керівництво Росії може знову задіяти строковиків.

«Наразі воюють в основному контрактники. Їх вистачає для повільного просування. Але якщо рухатися треба буде швидше, можна задіяти строковиків. Це все одно армія», – пояснило близьке до адміністрації Путіна джерело «Медузи», додавши, що оголошення мобілізації чекати не варто.

Наміри розпочати новий наступ на Київ пов’язані з тим, що Кремль має сумніви щодо масштабної підтримки України фінансами та зброєю з боку Заходу, якщо війна затягнеться.

«Рано чи пізно Європі набридне допомагати – це і гроші, і виробництво зброї, яка сама потрібна. Ближче до осені треба буде домовлятися з Росією щодо газу та нафти до опалювального сезону», – обґрунтував один з аргументів співрозмовник «Медузи».

Нагадаємо, що Росія наразі не має можливості повторити наступ із півночі України. Проте ворог не покидає планів щодо захоплення столиці нашої країни. Таку думку під час брифінгу висловили заступниця міністра оборони Ганна Маляр і заступник начальника Головного оперуправління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Тож в Україні значно посилилася інтенсивність бойових дій через постійні спроби військ Російської Федерації проводити наступ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
2
Злість
5
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі