НТА > НОВИНИ > Кримінал > У крові нардепа Полякова знайшли ще одну речовину

У крові нардепа Полякова знайшли ще одну речовину

143

Міністерство внутрішніх справ України провело нову експертизу у справі смерті народного депутата Антона Полякова. В організмі нардепа знайшли метадон та димедрол.

Про це повідомляє заступник міністра внутрішніх справ Євгена Єніна в ефірі Громадське.

“На сьогодні провадження триває. Ми не розставили крапки над “і”. Ми не коментуємо, як наркотична речовина потрапила в організм Полякова“, – резюмував він.

“Ми завершили одну з експертиз і можемо сказати, що це метадон з домішкою димедролу, так званий “вуличний метадон”. Димедрол посилює дію наркотичної речовини”, – сказав представник МВС.

Єнін наголосив, що ця суміш була здобута не в аптеці. Однак, як зазначив Єнін, міністерство не коментує, як ці речовини потрапили в організм Полякова.

Наразі поліція не відкидає жодної з версій щодо причини смерті Полякова.

Як розповів Єнін, вже допитані всі особи, які супроводжували Полякова в цей вечір: його співмешканка, таксист, співробітники ресторану, поліцейські. Інших коментарів поліція не надає.

Нагадаємо, що у крові народного депутата Антона Полякова, якого 8-го жовтня знайшли мертвим на пасажирському сидінні таксі, виявили алкоголь і метадон. Поєднання спиртних напоїв і наркотичної речовини могло викликати гостру коронарну недостатність, від якої помер Поляков.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі