НТА > НОВИНИ > Війна > У квітні планував повернутися додому. На війні загинув командир взводу Інтернаціонального легіону

У квітні планував повернутися додому. На війні загинув командир взводу Інтернаціонального легіону

Міхал пішов добровольцем захищати Україну навесні 2022-ого року

361

Учора, 24 березня, на війні в Україні загинув доброволець із Польщі, який був командиром одного із взводів Інтернаціонального легіону. Ще двоє польський військових кількома днями раніше отримали важкі поранення.

Про це  повідомив у п’ятницю, 24 березня, міністр канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик.

“У п’ятницю Міхал, командир взводу Інтернаціонального легіону, загинув у бою. Він воював проти російського вторгнення з квітня минулого року. Він боровся за свободу України й безпеку Польщі – він говорив про це багато разів. Його контракт закінчувався через місяць, і він хотів повернутися на батьківщину і знову служити в польській армії», – написав Матеуш Ляховський у твіттері.

Також він додав, що двоє громадян Польщі, які отримали поранення кілька днів тому,  перебувають у важкому стані. Одного з них уже вдалося перевезти до Польщі.

Нагадаємо, 23 березня стало відомо, що 38-річний солдат-доброволець з Нової Зеландії Кейн Те Тай загинув під час бою на сході України. Він став третім новозеландський військовим, якого вбили росіяни на війні.

Фото: AFP

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"