НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Китаї рекордний снігопад. Є жертви

У Китаї рекордний снігопад. Є жертви

Небачену раніше хуртовину в Китаї назвали надзвичайно випадковим і раптовим екстремальним погодним явищем.

524

Північний схід Китаю накрив рекордний снігопад. Такого тут не фіксували вже більше, ніж 100 років. Через негоду одна людина загинула, а понад 5,6 тисячі постраждали.

Про це повідомили агенції Сіньхуа та BBC. У Шеньяні (столиця провінції Ляонін) середня кількість висоти снігового покрову сягнула 51 см.

«Це найвищий рівень снігопаду з 1905-го року», – зазначили відповідні служби Китаю.

За інформацією місцевих видань, у сусідній Внутрішній Монголії внаслідок хуртовини одна людина загинула та понад 5 600 людей постраждали. Негода також спричинила збій у русі наземного та залізничного руху.

Метеорологи повідомили, що хуртовина була надзвичайно випадковим і раптовим екстремальним погодним явищем.

Загалом у Шеньяні та північно-східному Китаї випустили 27 червоних попереджень – це найвище попередження про хуртовини.

Зафіксували також хвилю холоду, що розпочалася ще в неділю, температура повітря різко знизилася на мінімум 14 градусів у деяких частинах північно-східного Китаю.

Місцева влада ввела в дію план екстреного реагування, підприємства всіх галузей посилили профілактичні та протиаварійні заходи, щоби забезпечити безперебійне функціонування міського господарства.

Нагадаємо, що в липні на південну частину Бразилії «напав» сильний снігопад. Опади зафіксували щонайменше у 13-ти містах на території країни. Синоптики тоді пояснили, що погодне явище пов’язане з великою полярною повітряною масою, яка нависла над Бразилією.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі