НТА > НОВИНИ > Новини науки > У Києві набирають студентів до American University Kyiv

У Києві набирають студентів до American University Kyiv

717

У Києві 3 лютого відбувся старт роботи American University Kyiv (АЮК) – приватного вищого навчального закладу, що працюватиме під егідою Університету штату Арізона (Arizona State University), найіноваційнішого університету Америки.

Як повідомляє Укрінформ, це університет відкриє доступ українським студентам до американської системи освіти.

«В Україні ми створили університет абсолютно нового типу, що відкриває доступ українським студентам до американської системи освіти та побудови успішної кар’єри», – заявив президент АЮК Рік Шенгроу.

Уже з березня розпочнеться набір українських абітурієнтів, яким надається змога отримати вищу освіту за американським зразком, не маючи при цьому необхідності виїжджати на навчання безпосередньо в США та, відповідно, економлячи значні кошти.

Із цього року в АЮК, головний корпус якого розташовуватиметься у реконструйованому приміщенні річкового вокзалу міста Києва, будуть доступні магістерські програми з ІТ та управління бізнесом (з березня 2022 року) та бакалаврат (з вересня 2022 року).

У майбутньому абітурієнти зможуть обирати магістерські, бакалаврські, аспірантські та програми навчання впродовж життя (life learning programs) з інженерії, медицини, архітектури, дизайну та права.

Особливо відзначається, що студентам пропонується можливість отримати так званий подвійний диплом – українського та американського зразків.

В АЮК викладатимуть англомовні професори з різних країн світу, визнані світовими рейтингами, які є стипендіатами Fulbright, переможцями престижних європейських та американських нагород. Вони мають багатий міжнародний досвід викладання в різних університетах США та Європи, включаючи Perdue University, Harvard University, Florida State University, University of Toronto, University of Amsterdam, Erasmus University та багато інших.

Презентуючи АЮК, його співзасновник Курт Волкер, спеціальний представник США з питань України (2017-2019), заявив, що відкриття закладу «підтверджує нашу впевненість в Україні».

«В України світле майбутнє, і ми прагнемо стати його частиною», – заявив Волкер.

Ректором-засновником є ​​доктор Роман Шеремета, один із найбільш цитованих українських економістів у світі.

«Шеремета визнає стандарти досконалості в освіті, необхідні студентам, щоб досягти успіху в кар’єрі та житті. Він керує реконструкцією та дизайном цього сучасного університетського містечка, співпрацюючи з ASU, лідерами галузі та експертним факультетом», – повідомляють на сайті АЮК.

«Я погодився на деякий час переїхати в Україну, щоб допомогти відкрити дуже важливий для України проект – American University Kyiv. Вірю, що саме в цей дуже важкий час, я не випадково переїжджаю з США в Україну», – повідомив Роман Шеремета нещодавно.

Як відомо, Роман Шеремета був доцентом Школи менеджменту Ветергед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США).

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"