НТА > НОВИНИ > Культура > У Києві обрали “Міс Україна-2021”: нею стала 22-річна Олександра Яремчук з Вінниччини

У Києві обрали “Міс Україна-2021”: нею стала 22-річна Олександра Яремчук з Вінниччини

197

Переможницею конкурсу  “Міс Україна”, який проходив у Києві вчора, 21 жовтня, стала 22-річна Олександра Яремчук з Вінницької області.

Про це повідомили у профілі конкурсу в Instagram.

Зазначимо, що переможницю 30-го національного конкурсу краси обирали вчора в столичному Палаці “Україна”.

За титул найкращої змагалися 25 фіналісток.

Перемогла 22-річна Олександра Яремчук з Вінницької області.

На переможницю конкурсу краси наділи ексклюзивну корону за $3 млн, створену відомим ювеліром Джейкобом Арабо з білого золота і з 1250 діамантами і 27 сапфірами на 300 карат.

Крім того, Олександра Яремчук отримала 500 тис.гривень премії і право представляти нашу країну на міжнародному конкурсі Miss World, який пройде в грудні 2021 року в пуерто-риканському Сан-Хуані.

Олександра Яремчук понад 10 років професійно займається танцями і не уявляє своє життя без спорту. Також вона має диплом за спеціальністю “Менеджмент бізнес-організації” Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка.

Також на конкурсі краси обрали переможниць і в інших номінаціях:

“Міс Земля-2021” стала 20-річна Марина Литвин із Запорізької області;

“Міс International-2021” – 24-річна вінничанка Ольга Шамрай.

Вони відповідно представлятимуть Україну на конкурсах Miss Earth і Miss International.

Зазначимо, що раніше цього року відбір на конкурс “Міс Україна” змінився через нових партнерів зі Сполучених Штатів. Американці вимагали жорстких умов від кандидаток – бути без імплантатів, наколотих губ, нарощеного волосся і тату.  У зв’язку з цим організатори скаржилися, що після змін у відборі вони не можуть знайти 25 ідеальних конкурсанток. Однак пізніше стало відомо, що скарги перебільшені.

Нагадаємо, що вперше за 15 років існування американського конкурсу краси Ms. World International в ньому виграла українка. Переможницею стала Валерія Байрамова з Києва.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі