НТА > НОВИНИ > У Києві планували пресконференцію російської пропагандистки. Скасували через “резонанс”

У Києві планували пресконференцію російської пропагандистки. Скасували через “резонанс”

314

Генеральний директор «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко повідомив, що агенція скасувала пресконференцію російської пропагандистки, яка зараз працює в Німеччині Марини Овсяннікової.

Пресконференція «Викриття від Марини Овсяннікової: як працює російська пропаганда» мала відбутись в приміщенні агенції 1 червня. Захід був анонсований 31 травня, однак через декілька годин скасований агенцією, – пише “Дитектор медіа”.

У коментарі «Детектору медіа» Мартиненко заявив, що наскільки йому відомо, Овсяннікова мала приїхати до Києва особисто.

«Захід скасували, тому що, як виявилось, є досить негативний суспільний резонанс щодо цієї події, наше суспільство та медіаспільнота не хочуть бачити цю людину в Україні, і тим більше, з нею спілкуватись», – сказав Мартиненко.

Мартиненко додав, що «Інтерфакс-Україна» не був організатором візиту Овсяннікової.

«Чи може вона з’явитись ще десь, я не знаю», – сказав Мартиненко.

Хто така Овсяннікова

Нагадаємо, що українці дізналися про російську пропагандистку Марину Овсяннікову на початку березня, коли вона начебто у прямому ефірі програми «Время» зайшла у студію з плакатом «Ні війні». Відео фрагменту трансляції було опубліковано на YouTube.

Щоправда, тоді більшість телевізійників в Україні наголосили: здійснити такий “бунт” у прямому ефірі практично не реально, відтак були впевнені у тому, що все дійство було чітко зрежисованим. Окрім того, замість жорсткого покарання в Росії, журналістці лише пригрозили пальчиком.

Пізніше росіянка звільнилась і влаштувалася на роботу до німецького видання Die Welt. Також дала кілька інтерв’ю західним медіа, де й надалі просувала наративи рускава міра.

Зазначимо, що, на думку багатьох експертів, зараз Росія відкрила новий інформаційний фронт у Західній Європі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі