НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Києві поліцейські в занедбаному приміщенні виявили 4-місячну дівчинку

У Києві поліцейські в занедбаному приміщенні виявили 4-місячну дівчинку

402

У Києві поліцейські виявили у занедбаному приміщенні 4-місячну дівчинку. Правоохоронці влаштували її до медичного закладу.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Як зазначається, ювенальні інспектори запропонували матері дитини тимчасовий притулок для подальшого пошуку іншого житла, але вона категорично відмовилася.
У результаті правоохоронці разом зі співробітниками служби у справах дітей і сім’ї помістили дівчинку до закладу охорони здоров’я.
“До поліції Києва зателефонувала мешканка Голосіївського району та повідомила, що на вулиці Академіка Заболотного під час прогулянки з собакою помітила у занедбаній споруді візочок із дитиною, а також двох невідомих чоловіків та жінку напідпитку. На виклик виїхав наряд патрульної поліції та ювенальних поліцейських”, – йдеться у повідомленні.
За словами інспектора ювенальної превенції Голосіївського управління поліції Лілії Кордяк, правоохоронці виявили у помешканні жінку у стані алкогольного сп’яніння з двома чоловіками, а поруч стояв візочок із маленькою дитиною.
«Приміщення, де оселилася мати з малечею, не можна назвати місцем проживання. Ми пропонували жінці тимчасовий притулок із належними умовами, аби вона могла знайти собі житло чи повернутися до родичів в Одеську область, але жінка категорично відмовилась. Тож ми невідкладно викликали «швидку» і повідомили про подію співробітникам районної служби у справах дітей та сім’ї, аби вилучити дівчинку, оглянути її та помістити до лікарні», – повідомила Лілія Кордяк.
Зараз, за її словами,  дитина перебуває у закладі охорони здоров’я.
Зі слів лікарів, життю та здоров’ю дівчинки нічого не загрожує.
На матір правоохоронці склали протокол за ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення –невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.
«Аби забрати 4-місячну дитину, мати повинна покращити умови проживання. Якщо цього не відбудеться, служба у справах дітей та сім’ї прийматиме відповідне до закону рішення», – зазначила капітан поліції Лілія Кордяк.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі