НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Києві помер перший пацієнт з “Дельтою”

У Києві помер перший пацієнт з “Дельтою”

344

У Києві помер один із шести пацієнтів, в яких лабораторно підтвердили штам коронавірусу “Дельта”. Четверо з них, зокрема, й померлий, повернулися з Росії.

Про це повідомляє телеканал “Київ”

Медики розповідають, що хвороба протікає агресивніше і швидше. Вже на 2-3 день у пацієнтів різко знижується сатурація, хворі не можуть самостійно дихати і потребують переводу в реанімацію.

Вік пацієнтів – 30-40 років.

Також медики прогнозують різке погіршення з поширенням “Дельти” через учорашню масову хресну ходу прихильників Московського патріархату в Києві, адже на ній було багато вірян із Росії.

Зазначимо, що в інтерв’ю NTA головна експертка з епідеміології МОЗ України, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медуніверситету, доктор медичних наук Наталія Виноград спрогнозувала, що Україна ні куди не втече від “Дельти”. Понад те, у нашій країні вона буде “своя, українська”, яка може різнитися від тої, що є в Індії, Росії, Великобританії.

“”Дельта” – це не загроза, це вже реалії. Ми вже маємо щоденний ріст, але це лише дані про людей, які звернулися за медичною допомогою, і в яких її підтверджено. Маленька частина від справжньої кількості“, – наголошує вона.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі