НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Києві посилюють блокпости. Чи пов’язано це із загрозою з Білорусі

У Києві посилюють блокпости. Чи пов’язано це із загрозою з Білорусі

Столичні блокпости пройшли через тривалу процедуру оптимізації, зокрема, зменшили їхню кількість у місті та збільшили на в’їздах та виїздах

279

Зараз серед мешканців Києва активно поширюється думка про посилення служби на блокпостах у Києві через загрозу з боку білоруських диверсантів. Проте ця загроза існує давно, вона нікуди не зникала.

Про це повідомив «РБК-Україна» з посиланням на пресофіцера Національної гвардії України Володимира Черняка.

«Зараз існує загроза діяльності диверсійно-розвідувальних груп, проте вона нікуди не зникала, а пильність з боку гвардійців ніколи не зменшувалася, адже не є таємницею, що столиця – це найважливіший стратегічний центр ухвалення рішень», – пояснив він.

За словами Черняка, столичні блокпости пройшли через тривалу процедуру оптимізації, зокрема, зменшили їхню кількість у місті та збільшили на в’їздах та виїздах.

Це, як пояснив представник Нацгвардії, дозволяє повністю контролювати безпекову ситуацію в Києві у поєднанні з комендантською годиною.

Раніше міський голова Житомира Сергій Сухомлин заявляв про зростання ймовірності нападу військ Білорусі на Україну.

Нагадаємо, що на окремих ділянках кордону з Україною Білорусь і Росія встановлюють комплекси радіоелектронної боротьби. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні.

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов визнав, що лютневий наступ із північного напрямку виявився неочікуваним, але зараз сили оборони ведуть активну підготовку до можливого повторного наступу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі