НТА > НОВИНИ > Економіка > У Києві протестують підприємці. Відбулася сутичка з поліцією

У Києві протестують підприємці. Відбулася сутичка з поліцією

Підприємці вимагають перенести впровадження касових апаратів ще на один рік

758

У вівторок, 14-го грудня, в центрі Києва пройшла акція протесту ФОПів проти розширення фіскалізації. Між учасниками та поліцією виникла сутичка.

Про це повідомив «Апостроф». Активісти хотіли пройти маршем, але поліція їх не пустила, виставивши величезний кордон на вулицях Шовковичній і Грушевського.

Поліція затримала одного з учасників протестів, а його однодумці спробували відбити затриманого у правоохоронців.

Підприємці вимагають ухвалення законопроєкту №6376, який вносить зміни до Податкового кодексу про перенесення впровадження касових апаратів ще на один рік.

Представники малого бізнесу прийшли з плакатами: «Президенте, не дай знищити бізнес», «Зеленський, зустрінемось на виборах! ФОП Кривий Ріг ZE end», «6376 голосів ЗА».

Нагадаємо, що в середу, 1-го грудня, під Верховною Радою України на мітинг теж збиралися підприємці. Протестувальники запалили фаєри та димові шашки. Учасники виступали з вимогою від народних депутатів ухвалити законопроєкт №5866-1 для захисту спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

У вересні з цього приводу скликали позачергове засідання парламенту. А протести підприємців із цього питання тримають ще із грудня минулого року.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі