НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > У Києві провели Транс-Марш: фото, сутички та головні вимоги

У Києві провели Транс-Марш: фото, сутички та головні вимоги

190
Київ, Транс-Марш

У суботу, 22 травня, в Києві відбувся Транс-Марш. Загалом у заході взяли участь більше 150 осіб. За дотриманням громадського порядку стежили представники Нацгвардії, полії та поліції діалогу.

Не обійшлося без провокацій. На вулиці столиці вийшли орієнтовно 200 противників маршу. Про це інформує “Суспільне”.

Учасники Транс-Маршу розпочали ходу на Михайлівській площі. Згодом вирушили на Європейську площу. Під час заходу на учасників маршу намагалися напасти невідомі особи, їх затримали правоохоронці. Закінчився марш на Поштовій площі.

Транс-Марш присвячений рішенню Всесвітньої організації охорони здоров’я. Наприкінці травня 2019 року ВООЗ виключила з категорії психічних захворювань більше десяти діагнозів, які пов’язані з трансгендерністю. Класифікація набуває чинності з 2022 року, однак в Україні її впроваджувати не поспішають.

На сторінці в соціальних мережах організатори Транс-Маршу розповіли, чого вимагають від української влади.

Основні вимоги:

  • Трансгендерні люди вимагають впровадити в Україні нову Міжнародну класифікацію хворіб та оновити процедури юридичного визнання гендеру та  чинний клінічний протокол;
  • влада повинна запровадити заходи, які допомагатимуть людям бути краще обізнаними про трансгендерність та її прояв у нашій державі;
  • українське законодавство має захищати гендерну ідентичність від злочинів та дискримінації.

Читайте більше новин за посиланнями:

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі