НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Києві в сім’ї військових народилась трійня

У Києві в сім’ї військових народилась трійня

Марк, Захар та Святослав – так свою трійню хлопців назвала родина військових Юрія та Тетяни Копців

227

У Перинатальному центрі Києва відбулася урочиста подія – зустріч офіцерів Командування Об’єднаних сил Збройних сил України, у яких народилася трійня хлопчиків.

Про це повідомили у пресслужбі Командування ООС.

Привітати новоспечених батьків Юрія та Тетяну Копець з поповненням у родині прийшли командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, побратими й посестри, родичі та друзі.

«Вітаємо молодих батьків, які є ровесниками Незалежності України, з радісним моментом їхнього життя. Бажаємо малюкам – Марку, Святославу й Захару міцного здоров’я, гарної долі та мирного неба. Впевнені, що дітки, які народжуються у такий час, виростуть найщасливішими, адже саме заради них ми зараз стаємо сильнішими, єднаємося і боремося за наше майбутнє у незалежній Україні», – наголосив генерал-лейтенант Наєв.

Як пише ТСН, одразу троє малюків народилися  понад місяць тому в родині військових, в один день із головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним, і батьки уже жартують – це знак, що малюки оберуть їхній шлях.

Батьки у братиків – військові: мама – майор, а тато – капітан другого рангу.

І якщо малюки вибрали символічну для батьків дату народження, то батьки дали хлопцям символічні імена.

 «Захар означає стійкість і перемогу, Марк – рішучість і вірність, а Святослав означає мир і любов. Марк у нас в честь імператора, Захар – це Захар Бєркут в честь його, а Святослав – це перший київський князь», – пояснюють батьки.

За словами Наєва, від початку повномасштабної агресії Росії проти нашої країни, у столиці з’явилося на світ понад 6 тисяч малюків, серед яких близько ста двійнят й одна трійня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі