НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Києві в соборі УГКЦ відкрили пункт вакцинації від Covid-19

У Києві в соборі УГКЦ відкрили пункт вакцинації від Covid-19

Пункт вакцинації у соборі працюватиме щоденно з 10:00 до 17:00

391

У Києві в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви відкрили пункт вакцинації від коронавірусної хвороби Covid-19, який працюватиме кожного дня.

Про це повідомляє сайт Патріаршого собору.

“Щоденно з 10-00 до 17-00 ви можете вакцинуватися від Covid-19 за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 5, Київ, Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ», – йдеться у повідомленні.

«Зараз Україна переживає пік пандемії… Є чотири правила, як справді можна послужити життю сьогодні. Перше – не боятися приймати вакцини, друге – носити маски, тримати соціальну дистанцію та мити руки. Ми отримали певне прохання від Міністерства охорони здоров’я – щоби так, як обіцяли колись на початку пандемії, відкрити наші храми і монастирі, щоби можна було там, де є потреба, організовувати центри вакцинації», – повідомив під час сьогоднішнього недільного богослужіння в Патріаршому соборі глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

За його словами, такі пункти вакцинації будуть відкриті за потреби у греко-католицьких церквах як в Україні, так і за кордоном.

Нагадаємо, що протягом останньої доби в Україні зафіксували більше 17 тисяч випадків зараження коронавірусом. Зокрема, у Києві за минулу добу виявили 625 хворих на коронавірус, 42 людини померли.

Також у столиці 7 листопада утворилися величезні черги людей, які бажають отримати вакцину від коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі