НТА > НОВИНИ > У Києві встановлять скульптурну композицію, присвячену Івану Франку

У Києві встановлять скульптурну композицію, присвячену Івану Франку

219

 

У Києві встановлять скульптурну композицію, присвячену великому Каменяру.

Місце під пам’ятник Івану Яковичу Франку у столиці визначено, його спорудження почнеться незабаром.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Facebook.

Столиця, на звернення Міжнародного фонду Івана Франка визначила місце, де наприкінці серпня буде встановлений камінь і незабаром спорудять скульптурну композицію Каменяру. Композицію, яку зведе Міжнародний фонд Івана Франка, встановимо на перехресті вулиць Липської та Інститутської, на місці демонтованого в рамках декомунізації пам‘ятника Мануїльському“, – написав Кличко.

Він також висловив співчуття з приводу смерті онука Івана Франка – Роланда Тарасовича та вдячність за його участь у житті партії.

Сумно і боляче втрачати найвідданіших патріотів України. Буквально кілька тижнів не дожив Роланд Тарасович Франко до події, про яку так мріяв: встановлення каменю на місці, де згодом зведуть скульптурну композицію великому українцю Івану Франку. Ми були знайомі з Роландом Тарасовичем особисто. Також, під час парламентської кампанії 2012 року, він був активним членом “УДАРу”, завжди підтримував громадські та культурні заходи партії. Завжди радо спілкувався із молоддю. Був дуже доброю, щирою і мудрою людиною. Світла Вам пам‘ять, Роланде Тарасовичу“, – підсумував Кличко.

Нагадаємо, 11 серпня на 90-му році життя помер останній онук Івана Франка Роланд Тарасович. Він був головою правління Міжнародного фонду Івана Франка, вченим-інженером та громадським діячем.

Прощання з Роналдом Франком відбудеться у п’ятницю, 13 серпня у приміщенні Інституту філології університету ім. Шевченка у Києві.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі