НТА > НОВИНИ > Здоров'я > У Києві виявили нові випадки інфікування штамом “Дельта”

У Києві виявили нові випадки інфікування штамом “Дельта”

87

У Києві, в Олександрівській лікарні,  виявили 6 випадків інфікування штамом коронавірусу “Дельта”.

Про це повідомив Департамент охорони здоров’я міста Києва.

“Дельта”-вірус виявили завдяки спеціально закупленим лікарнею реактивам, що призначені для діагностування саме цього штаму.

Наразі біоматеріал передали в Київський міський лабораторний центр МОЗ для підтвердження. Штамом “Дельта” інфікувалися люди віком від 21 до 73 років.

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург зауважила, що “Дельта” відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим перебігом.

Коронавірус “Дельта”

Нагадаємо, що за словами головної експертки з епідеміології МОЗ, завідувачки кафедри епідеміології Львівського національного медуніверситету Наталії Виноград, “Дельта” – це не загроза, а вже реалії, і ми вже маємо щоденний ріст. На  її думку, ми маємо лише дані про людей, які звернулися по медичну допомогу. Утім, це маленька частина від справжньої кількості.

“Сьогодні ми кажемо “Дельта”, але маємо на увазі: “Дельта” в Росії, “Дельта” в Індії… – це різні “Дельти”. Ми будемо мати свою “Дельту” України, і вона буде інша – такі закони цього вірусу. Він швидко мутує”, – додала вона.

Також варто зауважити, що світ заговорив про ще один вид коронавірусу – “Лямбда”. Циркулює зараз він найбільше у Північній та Південній Америці, однак зафіксували штам вже у понад 30 країнах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі