НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Києві затримали друга Медведчука – політолога Погребинського

У Києві затримали друга Медведчука – політолога Погребинського

У Погребинського знайшли сфальсифіковані соцопитування про підтримку 46% українців Путіна

1161

Політолога Михайла Погребинського затримали після обшуку, який провели в нього в суботу, 26-го березня.

Про це повідомив у телеграмі журналіст Андрій Цаплієнко.

«Після вчорашнього обшуку затримали проросійського політолога Михайла Погребинського, який часто виступав на російських пропагандистських каналах. Політолога пов’язують з олігархом Медведчуком, з яким він підтримував дружні стосунки. Михайла Погребинського підозрюють у державній зраді та незаконному збагаченні», – написав медійник.

Про вчорашній обшук у квартирі політтехнолога Михайла Погребинського вчора у фейсбуці написав бізнесмен Сеяр Куршутов. За його даними, там виявили сфальшовані результати опитування.

«Обізнані люди кажуть, що прокуратура провела обшук у близького до Медведчука політтехнолога Погребинського. Серед іншого знайшли сфальсифіковані соцопитування про підтримку 46% українців Путіна», – написав Куршутов.

За часів, коли Віктор Медведчук очолював адміністрацію президента, Михайло Погребинський готував для медіа «темники» – негласні директиви про те, під яким кутом висвітлювати новини, яких тем краще уникати в репортажах і статтях.

Нагадаємо, що в Дніпрі оголосили про підозру колаборанту у державній зраді. Зловмисник співпрацював з російськими окупантами та передавав їм інформацію про діяльність і штат одного з підприємств критичної інфраструктури міста.

Крім того, депутат-колаборант від партії ОПЗЖ Андрій Шевчик «створив» в Енергодарі «народну раду».

Оцініть новину
Клас!
7
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі