НТА > НОВИНИ > Кримінал > У Києві знешкодили банду, яка грабувала чиновників, суддів, поліцейських

У Києві знешкодили банду, яка грабувала чиновників, суддів, поліцейських

175

У Київській області правоохоронці затримали злочинців, які нападали на чиновників, суддів і представників силових структур. Злочинці фільмували жертв на відео і спеціально відкрили власний Телеґрам-канал.

Про це повідомила прес-служба поліції Київської області. Розбійники здійснили понад 20 тяжких та особливо тяжких злочинів. Банда діяла з 2017-го року, її ватажком виявився колишній працівник однієї із силових структур.

На спеціально скликаному брифінгу начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов сьогодні розповів про хронологію вчинення злочинів угрупованням, особливості затримання банди, а також надав рекомендації, як зберегти свої домівки від злочинних посягань.

«Це особливо небезпечна банда розбійників. Серед жертв нападників – чиновники, судді, правоохоронці. Розбійники не лише здійснювали напади, але і фільмували жертв на відео і навіть відкрили свій Телеґрам-канал», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що два тижні тому оперативники Києва на в’їзді до міста затримали автомобіль, в якому мешканець Полтави транспортував автомати системи Калашникова АКМ та АКСУ до столиці.

До того ж, нещодавно Служба безпеки України повідомила про підозру першому з топ-чиновників Держгеокадастру, причетного до масштабної схеми розкрадання земель, яку викрили цієї весни. Зловмисник, зловживаючи службовим становищем, передав у приватну власність землі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі