НТА > НОВИНИ > Місця > У Києві зносять льотчика Чкалова. На черзі – генерал Ватутін

У Києві зносять льотчика Чкалова. На черзі – генерал Ватутін

277

Сьогодні у Києві почали демонтувати пам’ятник російському льотчику Валерію Чкалову. Наступний у черзі на знесення – радянський генерал Микол Ватутін.

Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики, яке виключив обидва пам’ятники з держреєстру нерухомих пам’яток України.

“У МКІП визнали такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, об’єкти культурної спадщини: Пам’ятник генералу армії Ватутіну М. Ф., який розташований у Маріїнському парку Києва; Пам’ятник Чкалову В. П., розташований по вул. Олеся Гончара у м. Києві. Відповідний наказ підписав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко”, – йдеться у рішенні.

В міністерстві наголосили, що столична влада точно має виключити ці пам’ятники з переліку щойно виявлених об’єктів, демонтувати монументи й перенести їх.

Як повідомляють телеграм-канали, комунальники вже приступили до демонтажу Чкалова.

Валерій Чкалов народився 20 січня 1904 року в  с. Васильово, Горьковської області. Радянський льотчик-випробувач, комбриг (1938), Герой Радянського Союзу (1936).Чкалов загинув 15 грудня 1938 року при проведенні першого випробувального польоту на новому винищувачі І-180 на Центральному аеродромі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі