НТА > НОВИНИ > У Києво-Печерській лаврі стався конфлікт між митрополитом і журналістами

У Києво-Печерській лаврі стався конфлікт між митрополитом і журналістами

461

У Києво-Печерській лаврі виник конфлікт між митрополитом Павлом, його “братами” та журналістами, які вели трансляцію гасіння пожежі у святині – один з батюшок вихопив у журналіста телефон, а владика Павло закликав “нічого не віддавати” представнику ЗМІ.

Про це повідомляє “Магнолія-ТВ” у Facebook.

Відомо, що до знімальної групи “Магнолія-ТВ” підійшов чоловік у рясі (пізніше він назвався отцем Арсенієм), сказав не знімати у Лаврі і силою забрав у журналіста телефон.

Після цього отець Арсеній пішов до групи інших представників духівництва, серед яких був і скандально відомий настоятель Лаври – Павло.

Журналіст рушив слідом і просив віддати телефон, додавши, що він виконує професійні обов’язки – веде прямий ефір, а це його обладнання. Він також заявив, що викличе поліцію.

На що митрополит Павло заявив: “Не віддавай нічого. Вичеркни – тоді віддай. Вас пригласив хто-то? Я вас пригласив? Ви помогли? Ви помогли заливати? Нінада, нічого не давай. Всьо. З богом”.

Пізніше отець Арсеній запропонув відійти в сторону, мовляв, там віддасть телефон.

Він вимагав у журналіста стерти відео на телефоні, а в оператора перестати знімати і також видалити відео з камери.

Як повідомлялося, на території Києво-Печерської Лаври 4 листопада сталася пожежа. Вогонь спалахнув в будівлі, де розташована майстерня з розпису ікон. У пожежі постраждали троє людей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі