НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У лікарні швидкої допомоги Львова розгортають додаткові ліжка для хворих на COVID

У лікарні швидкої допомоги Львова розгортають додаткові ліжка для хворих на COVID

234

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова вирішила збільшити кількість ліжкомісць для хворих на COVID-19, оскільки кількість пацієнтів рекордно збільшується.

Про це повідомив керівник лікарні Олег Самчук у Facebook.

“Тисячу ліжок під пацієнтів з коронавірусом. Це вимушений крок, на який йде наша лікарня. Хочеться зберігати спокій, але ситуація вкрай напружена”, – написав Самчук.

За його словами, щодня заклад отримує вдвічі більше пацієнтів, аніж виписує. Раніше могло надходити по 30-40 людей на добу, але нещодавно лікарня зафіксувала рекорд – 81 госпіталізований з коронавірусом.

“Враховуючи ці темпи, ми розуміємо, що повна завантаженість ліжок, а зараз їх 730, – лише питання часу. Тому ми починаємо розгортати додаткові місця. Усього під ковід їх буде 1000”, – додав Самчук.

Станом на 13 жовтня у лікарні швидкої медичної допомоги – 488 пацієнтів з пневмоніями, 458 – з позитивними ПЛР-тестами, 42 людини в реанімації, 12 – на штучній вентиляції легень.

До лікування пацієнтів з COVID залучено 35 медичних бригад, які “уже не перший місяць працюють на межі людських зусиль, але зараз щодень їм стає лише важче”, зауважив Самчук.

Крім того, із 500 пацієнтів із коронавірусом, щеплена лише одна людина.

“А ми не можемо кинути всі ресурси лише на ковід. Є інші хвороби і стани, де потрібна невідкладна допомога. Лише за минулу добу таких до нас звернулося 229. Зроблено 41 операцію”, – сказав він.

Нагадаємо, що 4 жовтня Львів встановив антирекорд госпіталізації пацієнтів із COVІD-19. Лікарня швидкої медичної допомоги за один день прийняла 81 хворого.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі