НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Лівані освятили пам’ятник Тарасу Шевченку

У Лівані освятили пам’ятник Тарасу Шевченку

169

В Українському парку ліванського міста Баабда 10 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України відбулася Служба Божа з освяченням пам’ятника Тарасу Шевченку.

Про це повідомило Посольство України в Лівані.

Зазначається, що службу провів митрополит Переяславський і Вишневський, духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира Олександр (Драбинко). У заході взяли участь Посол України в Лівані І. Осташ, гості з України, серед яких генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» Н. Куковальська, українсько-ліванська громада, представники Посольства України в Лівані.

У дипустанові розповіли, що під час богослужіння митрополит Олександр (Драбинко) помолився за мир та спокій в Україні та Лівані, за українських захисників і захисниць, які боронять суверенітет на Сході України, та за упокій душі полеглих воїнів.

«Освячення пам’ятника Тараса Шевченка завершилося декламуванням «Заповіту» Кобзаря арабською мовою у виконанні М. Жарамані, врученням Послу України в Лівані І. Осташу Відзнаки Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, а також нагородженням Громади українців Лівану та Клубу ліванських випускників українських закладів освіти грамот Посольства України в Лівані», – додали в посольстві.

Нагадаємо, перший на Близькому Сході пам’ятник українському поету та художнику Тарасу Шевченку відкрили у місті Баабда в Лівані у серпні 2021 року в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України. Автор пам’ятника – скульптор П’єр Карам.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі