НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові 8-ма лікарня потребує ШВЛ-ів

У Львові 8-ма лікарня потребує ШВЛ-ів

Усі, що є, вже задіяні. Лікарня просить небайдужих про допомогу

825

У Львові медики  8-ї міської клінічної лікарні звернулися до небайдужих допомогти придбати ще кілька  апаратів штучної вентиляції легень, які дуже часто є єдиним шансом на порятунок для хворих на Covid-19.

Зазначають, що вперше від 6 жовтня у лікарні задіяні усі апарати ШВЛ.

“Якщо говорити про статистику, то станом на нинішній ранок у реанімаційному відділенні було 12 осіб із COVID -19 і всі підключені до штучної вентиляції легень”, – йдеться у повідомленні медичної установи у Facebook.

Також зауважують, що впродовж дня кількість критичних хворих, яких потрібно підключити до ШВЛ різко збільшилася.

Решту апаратів ШВЛ, які залишилися на балансі лікарні медикам довелося залучити для порятунку ургентних хворих.

Також повідомляють, що тимчасово ліквідувати проблему вдалося завдяки Лікарні швидкої допомоги, де позичили кілька апаратів.

“Зараз лікарня у процесі закупівлі ще 3 апаратів ШВЛ, але зважаючи на ситуацію, і цієї техніки може бути замало”, – зазначають у лікарні.

Лікарі 8-ї міської клінічної лікарні звернулися до усіх небайдужих львів’ян, меценатів та благодійників – допомогти придбати ще кілька апаратів, які рятуватимуть життя рідних і близьких, які захворіли на  COVID -19.

Зазначимо, що апарат ШВЛ здійснює примусову подачу повітря, забезпечує насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу. При цьому в дихальних шляхах і легенях створюється позитивний тиск, що доволі часто для хворого є єдиним шансом на порятунок.

Нагадаємо, що ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України» повідомляє, що за добу 25 жовтня 2021 року в Львівській області зареєстровано 1104 нових підтверджених випадків COVID-19.

Всього з початку пандемії у Львівській області зареєстровано 174464 випадків, що становить 6959,8 на 100 тис. населення.

Також за добу 25 жовтня в Україні зафіксовано 19 120 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Сталося 734 летальних випадків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі