НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові бельгійські хірурги безкоштовно встановили імпланти дітям із вадами слуху

У Львові бельгійські хірурги безкоштовно встановили імпланти дітям із вадами слуху

233

У Міській дитячій клінічній лікарні Львова лікарі з Бельгії разом з місцевими колегами 5-9 вересня проводили безкоштовні мікрохірургічні операції на вусі, в тому числі кохлеарні імплантації, які в Україні є рідкісними.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«На сьогодні вдалося успішно прооперувати 8 дітей з різних куточків України з різними патологіями слуху. Діти почуваються добре. Вперше у Львові була виконана кохлеарна імплантація, отож троє дітей отримали шанс чути та розвиватися, як і їхні однолітки. Також колеги з Бельгії надали консультації нашим маленьким пацієнтам. Завдяки бельгійським колегам ми запускаємо великий процес вдосконалення в дитячій отохірургії Львова і сподіваємося на подальшу співпрацю», – зазначила керівниця проєкту, лікарка-отоларинголог дитячої лікарні Мар’яна Черкес.

Також у Львові протягом п’яти днів лікарі з Бельгії, із Saint-Luc University Hospital у Брюсселі, разом з місцевими колегами проводили безкоштовні мікрохірургічні операції. Бельгійські лікарі провели мікроотохірургічні втручання для маленьких пацієнтів з повною глухотою, кондуктивною втратою слуху, вродженими вадами слуху, хронічними захворюваннями вух, що вимагають оперативного лікування для відновлення слуху.

Більше про те, як почуваються прооперовані пацієнти та як кохлеарні імпланти відновлюють слух – дивіться у суботу, 11 вересня, о 19:00 в програмі “Формула здоров’я” на NTA.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі