НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові бум з вакцинацією працівників освіти у школах

У Львові бум з вакцинацією працівників освіти у школах

Область другу добу підряд б’є рекорди за кількістю щеплених.

1040

Львівських освітян почали вакцинувати безпосередньо у школах. В одному із пунктів вакцинації величезна черга. Медики кажуть, зараз така ситуація у Львові усюди. Тож валяться з ніг, щоб встигнути щепити усіх бажаючих.

Про «бум охочих щепитися – у програмі «Правда. Наживо», що каналі NTA (щобудня о 19.00 годині).

Лякають історії родичів, знайомих

Сотні людей у черзі до центрів вакцинації у торгових центрах, а тепер і біля пунктів, які розгорнули у навчальних закладах для працівників освіти у Львові.

Без відповідної дистанції біля входу до школи чекає натовп людей. Другу дозу вакцини хочуть отримати дві працівниці навчального закладу. Кажуть, особливо їх налякав випадок, який стався сьогодні з їхнею колишньою ученицею. Жінка мала лише 36 років

«Пізно звернулася в лікарню, напевно, безсимптомний «ковід» був у неї. Мала дуже уражені легені, на 90 з чимось відсотків, три дні була в комі. І померла», – у розпачі розповідає працівниця коледжу Світлана.

«Я вражена. Хочу зберегти здоров’я. Маю досвід захворювання у моїй  сім’ї, родині і вирішила вакцинуватися», – додає вчителька Софія.

«Кажуть треба, тому вакцинуємося».

Дві працівниці дитячого садочка довго думали перед тим як вакцинуватися.

«Бо кажуть треба, тому і вакцинуємося», – каже пані Емілія.

«Багато зайвої негативної інформації про вакцину. І взагалі, не тільки зараз під час COVID-19. Про щеплення, яке раніше дітям робили», – додає пані Людмила.

У черзі від самого ранку

Дві жінки чекають на другу дозу вакцини. Розповідають, що колеги стоять з самого ранку і досі не щепилися. Черга величезна. Ще й прийшли працівники сфери послуг.

«Половина черги вже розійшлася, бо люди втомились чекати: в когось робота, хтось замерз. Ми вирішили дочекатися, бо на роботі притиснули. Якщо сьогодні не зроблю вакцину – завтра не виходжу на роботу», – розповідає працівниця сфери обслуговування Мар’яна.

«Необхідна вакцинація, аби мати можливість працювати. Маю трішки страху як відреагує організм на цю вакцину і які наслідки від неї будуть в майбутньому», – додає пані Антоніна.

Медики розповідають, що їм дозволили вакцинувати сьогодні не лише освітян. Тому і приймають усіх.

«Сьогодні 95% освітян були. Тому що 99-та школа – доволі великий колектив. Фактично, майже інші люди не заходили», – пояснює лікар вакцинальної бригади Андрій Покора.

Рекорд вакцинації

Львівщина другу добу підряд б’є рекорди за кількістю вакцинованих: за учора майже 22 тисячі, попередній день – понад 16 тисяч осіб.

«Найважливіший урок, який ми маємо зробити з цієї пандемії, це те, що, незважаючи на наші кордони та заходи безпеки охорони здоров’я, жодна країна не є відокремленою. Живучи в період глобалізації, ми повинні думати не лише за свою безпеку, а й за безпечне середовище, куди ми подорожуємо», – каже директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Загалом, на Львівщині щеплення від коронавірусу отримали 935 961осіб.

Юлія Бундз

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі