НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові через борги евакуювали рейсовий автобус

У Львові через борги евакуювали рейсовий автобус

Якщо евакуйоване майно продають за більшу суму, ніж борг, то різницю повертають власнику

170

У Львові евакуювали рейсовий автобус через борг власника. Чоловік заборгував понад 60 тисяч гривень перед кредитною установою.

Про це повідомило Суспільне з посиланням на начальника Шевченківського відділу державної виконавчої служби у Львові Роман Савойник.

Автобус «Mercedes-Benz» евакуювали на території АС-2, що на вулиці Богдана Хмельницького. Його знайшли за допомогою системи «Безпечне місто».

«Автобус евакуювали через те, що у нас із вересня 2021-го року є відкрите виконавче провадження щодо боржника, який має тепер уже заборгованість близько 70 тисяч гривень на користь чи банку, чи кредитної спілки. Якщо там, до прикладу, 63 тисячі гривень, але у нас ще є виконавчий збір. Це 10% від суми заборгованості, тобто 6 300 гривень, плюс витрати на проведення виконавчих дій», – розповів Роман Савойник.

Авто описали правоохоронці, його «зняли» з рейсу, опломбували, помістили на евакуатор і передали у державне підприємство «СЕТАМ» на зберігання. Це підприємство далі продаватиме транспортний засіб на електронних торгах.

«Боржник може оплатити заборгованість ще приблизно до двох тижнів і повідомити нас. Взагалі, поки цей транспортний засіб не продасться, боржник має час», – додав Роман Савойник.

У таких випадках вартість арештованого майна оцінюють. Сума, за яку його продають, може бути більшою або меншою, ніж борг. Якщо майно продають за більшу суму, ніж борг, то різницю повертають власнику майна. Якщо грошей замало, то державний виконавець шукає інше майно боржника.

Нагадаємо, що водії, які не платять штрафи за істотне перевищення швидкості на міських автошляхах, ризикують залишитися без машини. Їхні авто вилучатиме Державна виконавча служба.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі