НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові чоловік відсудив 36 тис. грн за падіння ліпнини із будинку на авто

У Львові чоловік відсудив 36 тис. грн за падіння ліпнини із будинку на авто

Комунальники із рішенням суду не погоджуються і вже подали апеляцію

200

У Львові Галицький районний суд зобов’язав ЛКП «Айсберг» виплатити відшкодування мешканцю Рудного за пошкоджене  майно. Ще 11 березня, коли чоловік проїжджав перехрестя вулиць Лепкого та Щепкіна, на його автомобіль «Рено Колеус» упала ліпнини із будинку.

У результаті – розбиті лобове та панорамне скло, пошкоджені салон, панорамний дах, бампер та задні двері. Ремонт автівки обійшовся її власнику у майже 32 тисячі гривень.

Як з’ясувалося, будинок, з якого обвалився шматок фасаду, перебуває на балансі комунального підприємства «Айсберг». Тож постраждалий водій Володимир Карапата звернувся до суду, щоб добитися відшкодування.

Галицький районний суд Львова зобов’язав «комунальників» виплатити гроші водію пошкодженої автівки: 31,6 тис. грн матеріальної шкоди, 1,8 тис. грн  судового збору та 2,6 тис. грн витрат на експертизи.

Грошей Володимир Карапата ще не отримав. Відтак, коментувати ситуацію журналістам наразі відмовився. Тим паче, що ЛКП уже подало апеляцію.

За словами директора ЛКП «Айсберг» Романа Горошка, представників підприємства на засідання не викликали. Не було там і їхніх юристів. Щодо самої ситуації, то хоча будинок, з якого обвалилася ліпнина, справді перебуває на балансі ЛКП, однак в угоді, складеній за згодою мешканців, не передбачена послуга з догляду за фасадом будинку. Відтак її не закладено і в тариф.

«Будинок – це спільна власність усіх мешканців будинку. Якби люди мали бажання, то вони б уклали угоду управління з ЛКП. Тоді б у тарифі передбачали обслуговування отих декоративних елементів фасаду», – пояснює директор ЛКП «Айсберг» Роман Горошко.

Понад те, переконує, що, попри умови угоди, восени та навесні «комунальники» обстежують фасади всіх будинків та знімають елементи, які вважають небезпечними. Будинок на вул. Лепкого таке обстеження восени також проходив.

Юлія Бундз

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі