НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові депутати готові боротися за повернення футболу на «Україну»

У Львові депутати готові боротися за повернення футболу на «Україну»

259

Депутати Львівської міської ради вже підготували звернення до керівництва Української асоціації футболу, аби те чітко пояснило, за що понизили в класі стадіон «Україна». Понад те, у мерії готові максимально сприяти оперативному усуненню недоліків на арені, щоб вона таки змогла приймати матчі Української прем’єр-ліги.

Як наголосив під час нинішньої виїзної наради на  «Україну» секретар ЛМР Маркіян Лопачак, львівська громада зацікавлена в тому, щоб стадіон жив, приймав матчі, щоб місто представляли кілька професійних команд.

«Але дивує, чому керівники УАФ не звернулися з попередженням до стадіону, якщо мали якісь претензії до нього. Все зробилося якось кулуарно. Саме тому ми з колегами підготували текст звернення, щоб все-таки футбольні функціонери назвали ті речі, які потрібно виправити, щоб «Україні» повернули рівень кваліфікації. Ми також готові долучитися до виправлення ситуації, адже розвиток спортивної інфраструктури – це спільний пріоритет, який поза політикою, поза дискусіями», – заявив Маркіян Лопачак.

З ним погодився і керівник міського управління спорту Антон Нікулін, який зазначив, що на виправлення недоліків усе-таки потрібен певний час – «бодай два тижні», натомість “Україні” на це не виділили навіть дня.

«До початку чемпіонату –  два тижні. І за цей час потрібно повернути «Україну» до третьої категорії, що дозволить їй приймати матчі прем’єр-ліги», – додав голова фракції «Європейська солідарність» у ЛМР Петро Адамик. Тому, за його словами, потрібно діяти швидко і злагоджено.

Окрім того, Петро Адамик нагадав що свого часу місто також суттєво доклалося коштами з бюджету на будівництво «Арени Львів», виділило землю під її зведення. Тому незрозуміло, чому зараз місцевим командам – ФК «Рух» та ПФК «Львів» – нинішня керівниця стадіону Ольги Манько висуває непідйомні умови для проведення ігор.

«Це добре, що у ЛМР оперативно відреагували на звернення клубу, що задекларували готовність відстоювати інтереси стадіону та громади міста Львова. «Рух» зацікавлений у тому, щоб стадіон розвивався. Тож наступні кроки залежатимуть від того, наскільки оперативними будуть звернення депутатів до УАФ», – прокоментував генеральний директор ФК «Рух» Ігор Дедишин.

Нагадаємо, минулого тижня УАФ вирішила  перевести стадіон «Україна» із 3-ї категорії у 2-гу, позбавивши його права приймати матчі Української прем’єр-ліги. При цьому жодних конкретних претензій до стану арени так і не озвучили.

Рішення оголосили одразу через декілька днів після заяви ФК «Рух» та ПФК «Львів» про те, що саме «Україна» у новому сезоні буде домашнім полем для команд, адже знайти розумний компроміс із керівницею «Арени Львів» так і не вдалося.

У самому ФК «Русі» вважають, що УАФ вдається до ручного управління, шантажу і тиску, щоб змусити львівські команди таки виступати на «Арені Львів».

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі