НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові іноземець вербував українок для сексуальної експлуатації за кордоном

У Львові іноземець вербував українок для сексуальної експлуатації за кордоном

Іноземець пропонував українкам за послуги інтимного характеру від 12 до 15 тисяч євро

559

У Львові 35-річний іноземець вербував українок для сексуальної експлуатації за кордоном. Йому загрожує позбавлення волі від 5 до 12 років.

Про це повідомляє Нацполіція у Львівській області.

Відомо, що іноземець прибув в Україну та завербував п’ятьох молодих жінок віком від 20 до 28 років для їх подальшої сексуальної експлуатації в країні свого проживання у Західній Європі. Чоловік переконав українок, що за послуги інтимного характеру вони будуть отримувати від 12 до 15 тисяч євро на місяць, а також їх забезпечать безкоштовним проживанням, харчуванням та охороною.

35-річного зловмисника викрили співробітники Міграційної поліції спільно з оперативниками Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області та їх колегами з Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

7 лютого іноземцю повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – торгівля людьми. Йому загрожує позбавлення волі від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою із правом внесення застави.

Нагадаємо, що зловмисники вербували малозабезпечених жінок для участі у програмі так званого «сурогатного материнства». Народжувати немовлят жінки виїжджали до Чехії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі