НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Львові медики допомогли 29-річній жінці, яка п’ять років страждала від підвищеного тиску

У Львові медики допомогли 29-річній жінці, яка п’ять років страждала від підвищеного тиску

Спеціалісти Центру серця та судин виконали балонну ангіопластику ниркової артерії, яка була причиною підвищеного тиску в жінки

247

У Львові медики допомогти 29-річній Христині з Львівщини, яка п’ять років страждала від головних болів через підвищений тиск.

Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

«29-річна Христина зі Львівщини більше п’яти років мала підвищений тиск. Звичайні препарати від гіпертонії їй не допомагали. Пройшовши повне обстеження в Лікарні Св. Пантелеймона, жінці діагностували стеноз (звуження) ниркової артерії. Основними симптомами якого були постійні головні болі та погане самопочуття», – йдеться у повідомленні.

Спеціалісти Центру серця та судин виконали балонну ангіопластику ниркової артерії, яка була причиною підвищеного тиску в жінки.

«Місце звуження розширили спеціальним мініатюрним покритим ліками балоном, за допомогою чого відновили кровотік судин. Це ліквідувало як гіпертонію, так і ризик розвитку інфаркту чи інсульту», – повідомили у медустанові.

Зазначають, що пацієнтка готується до виписки.

Нагадаємо, що на Львівщині провели першу успішну повторну пересадку нирки дитині.

Також у Львові патрульні допомогли жінці, в якої розпочалися стрімкі пологи, народити дитину просто в салоні автомобілі. Незвичний випадок трапився 6 липня близько другої ночі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі