НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові медики врятували 53-річному чоловіку палець, який він пошкодив під час ремонту покрівлі

У Львові медики врятували 53-річному чоловіку палець, який він пошкодив під час ремонту покрівлі

Чоловіку загрожувала ампутація пальця.

98

Львівські лікарі врятували 53-річному чоловіку палець та частину кисті. Травму мешканець Львівщини отримав, коли використовував пилу під час ремонту покрівлі.

Про це повідомляє пресслужба Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова у фейсбук.

53-річний Сергій зі Львівщини  ремонтував покрівлю, коли пилка ненароком потрапила йому на палець. Далі – зовнішня кровотеча, частково кісткові пошкодження сухожилків згиначів, розгиначів декількох фаланг.

«Потрапивши до нас, Сергій потребував негайного мікрохірургічного втручання. Важка травма загрожувала ампутацією», – зазначають у медустанові.

Операція по відновленню пошкоджених сухожилків, кісток та судин тривала три години, і минула успішно.

«На третій день Сергій уже самостійно робив перев’язки та ретельно виконував вправи для реабілітації», – повідомляють у медустанові.

Чоловік повідомляє, що дуже щасливий, бо лікарі йому врятували руку. Каже, що  працює майстром та тепер зможе повернутися до роботи.

«Втратити можливість повноцінно працювати рукою для мене – втратити радість життя», – зауважує пацієнт.

Наразі чоловіка уже виписали з лікарні. Далі на нього ще чекає період реабілітації.

Нагадаємо, що у Львові медики врятували палець 3-річному Тимофію, який запхав руку в січкарню.

Також лікарі 8-ої міської клінічної лікарні Львова врятували 4-річній дівчинці пальчики на правій руці, яку дитина засунула в електросічкарню. Операція тривала понад 4 години. Дівчинку з Турківського до львівського медзакладу терміново достав поліцейський гелікоптер у межах проєкту аеромедичної еквакуації. Наголошується, що визначальне значення у цій ситуації зіграла швидкість надання допомоги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі