НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Львові медики врятували дівчинку, яка сім років жила з камінням у жовчному

У Львові медики врятували дівчинку, яка сім років жила з камінням у жовчному

Каміння, які були у жовчному дівчини, будь-якої миті могли заблокувати жовчні протоки

1054

У Львові за допомогою робота Da Vinci прооперували десятирічну дівчинку, у якої сім років були камені у жовчному міхурі.

Про це повідомили у Першому територіальному медичному об’єднанні  міста Львова.

«Весь жовчний міхур Ангеліни був наповнений камінцями. Їх у дівчинки виявили, коли їй було лише 3 рочки. Це рідкість для діток, бо здебільшого на таке страждають дорослі», – йдеться у повідомленні.

Медики зазначають, що відтоді як Ангеліні поставили діагноз, її лікували медикаментозно, що лише ускладнювало перебіг хвороби: ліки сприяли «подрібненню» каменів, що могло заблокувати вихід жовчі із протоки.

«Дитина постійно відчувала дискомфорт, а жовчний міхур продовжував наповнюватися камінцями, які будь-якої миті могли заблокувати жовчні протоки», – повідомили у медустанові.

Медики одностайно вирішили, що дівчині необхідна операція. Її прооперували за допомогою роботизованої системи Da Vinci.

«Через кілька проколів лікарі «руками робота» видалили жовчний міхур з двома великими камінцями по 1,5 сантиметри кожен і низкою дрібненьких, розміром як просо», – йдеться у повідомленні.

 

Втручання тривало лише годину, а за добу маленьку пацієнтку уже відпустили додому.

Також у медустанові зазначили, що того ж дня лікарі з допомогою робота Da Vinci прооперували ще одну дівчинку 15-ти років, яка мала таку ж хворобу. Відтак,  операція пройшла успішно, а пацієнтка почувається добре.

Нагадаємо, що вкінці січня вперше в Україні львівські лікарі за допомогою робота-хірурга Da Vincі прооперували стравохід 34-річній жінці з Львівщини.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі