НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Львові медики врятували дитину, яка проковтнула небезпечну іграшку

У Львові медики врятували дитину, яка проковтнула небезпечну іграшку

2-річна дівчинка з Львівщини погралася з небезпечними іграшками, після чого потрапила на операційний стіл

423

У Львові хірурги врятували 2-річну дівчинку, яка проковтнула магнітики від конструктора-неокуба.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Львівської дитячої лікарні “Охматдит”.

Так, 2-річна дівчинка з Львівщини погостювала у бабусі та погралася з іграшками старших внуків. А уже через 10 днів потрапила на операційний стіл.

Відомо, що у дитини було блювання і підвищена температура. Згодом у районній лікарні їй зробили рентген. Зі знімків стало зрозуміло, що дівчинка проковтнула 4 магнітики від конструктора-неокуба. З ними малечу доставила “швидка” до “Охматдиту”.

Діставали небезпечну іграшку хірурги з допомогою сучасного електронно-оптичного перетворювача (ЕОП) в ургентній операційній. Дитина отримала медикаментозне лікування і на 3 день її виписали додому.

В «Охматдиті» зауважили, що лікарі стараються діставати сторонні деталі ендоскопічно, без жодних розрізів, але коли магнітики пробули у дитячому животику тривалий час, то без операції не обійтися. Навіть за кілька годин така іграшка може стати причиною некрозу кишки.

«Маленьких жертв магнітів не меншає… Коли магнітики потрапляють в дитячі шлунки, то можуть наробити чимало біди. Магніти мають надзвичайну силу притягання, тож пошкоджують внутрішні органи дитини…деколи вони пробивають їх і утворюють справжні дірки», – додали у медзакладі.

До слова, неодимові конструктори є небезпечним для дітей, тож вони уже заборонені в США і Європі.

Нагадаємо, що у Львові за допомогою робота Da Vinci прооперували десятирічну дівчинку, у якої сім років були камені у жовчному міхурі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі