НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові медики врятували палець 3-річному Тимофію, який запхав руку в січкарню

У Львові медики врятували палець 3-річному Тимофію, який запхав руку в січкарню

290

У Львові медики врятували палець трирічному Тимофію, який відпочивав із батьками в Карпатах та через дитячу цікавість запхав руку в січкарню. Наразі хлопчик очікує загоєння ран вдома, але на нього чекає ще тривале лікування.

Про це йдеться на сторінці Facebook Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Нагадаємо, що Тимофій через дитячу цікавість мало не втратив пальчик. Сім’я відпочивала в Карпатах. Маленький Тимофій бавився з товаришем у дворі і враз – його рука уже в січкарні. Хлопчику майже повністю відірвало вказівного пальчика.

Ввечері 29 жовтня карета екстреної допомоги доставила Тимофія у лікарню.

Медики провели мікрохірургічне втручання – реконструкцію фаланги пальчика.

«Операцію виконали із застосуванням сучасного мікроскопа. А все тому, що нервові закінчення на фаланзі пальця надзвичайно дрібні. Лише уявіть – пальцевий нерв за розміром, як людська волосина людини», – зазначають у лікарні.

Так, медики відновии хлопчику всі структури фаланги пальчика.

Тимофійчик уже перебуває на амбулаторному лікуванні та очікує загоєння ран.

У лікарні зазначають, що хлопця чекає ще тривале лікування з подальшими коригуючими операціями, але сьогодні він вдома з батьками та молодшою сестричкою Софійкою.

Нагадаємо, що лікарі 8-ої міської клінічної лікарні Львова врятували 4-річній дівчинці пальчики на правій руці, яку дитина засунула в електросічкарню. Операція тривала понад 4 години. Дівчинку з Турківського до львівського медзакладу терміново достав поліцейський гелікоптер у межах проєкту аеромедичної еквакуації. Наголошується, що визначальне значення у цій ситуації зіграла швидкість надання допомоги.

Медики закликають батьків пильно стежити за дітьми, адже лише нещодавно їм доводилося рятувати руку дівчинці з Новояворівська, яка травмувалася електром’ясорубкою: тоді через складність пошкоджень вдалося зберегти лише два пальчики дитині.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі