

У львівському пологовому будинку № 1 народилася дівчинка вагою 5150 г. Вона п’ята дитина в родині. І маля, і мама почуваються добре, їх уже виписали з пологового.
Про це повідомляє Львівське територіальне медичне об’єднання 3.
Як повідомляють медики, у жінки відбулися фізіологічні пологи, які приймала лікар акушер-гінеколог Соломія Левицька разом з командою професійних фахівців.
«Коли плід має таку вагу, то у більшості випадків жінок оперують. Ми прогнозували велику дитину, але за оглядом визначили, що жінка зможе народити самостійно. Попередні дітки у Галини теж великі: третій хлопчик народився 5 кілограмів, а четверта дитина – 4 600 г. Дівчинка народилася 5 150 г., здорова, вони одразу з мамою перебували у палаті разом», – повідомила акушер-гінеколог.
Дівчинку вирішили назвати Діанкою.
«Це – донечка-сюрприз. Ми з чоловіком вже не сподівалися на п’яту дитину. Але вийшло інакше. Мої діти дуже чекали народження сестрички… Старшій донечці 18 років і вона доглядає за меншими дітьми поки я тут», – розповіла мама дівчинки.
У медустанові зазначають, що маму з донечкою вже виписали з пологового. Зустрічати їх прийшла вся сім’я.
Нагадаємо, що львівські медики виходили хлопчика, який народився з вагою 700 г. На 79-й день після народження хлопчика з мамою виписали.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі