НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові народилася дівчинка вагою понад п’ять кілограм

У Львові народилася дівчинка вагою понад п’ять кілограм

Дівчинка, яка народилася з вагою 5150 г, п’ята дитина в родині

276

У львівському пологовому будинку № 1 народилася дівчинка вагою 5150 г. Вона п’ята дитина в родині. І маля, і мама почуваються добре, їх уже виписали з пологового.

Про це повідомляє Львівське територіальне медичне об’єднання 3.

Як повідомляють медики, у жінки відбулися фізіологічні пологи, які приймала лікар акушер-гінеколог Соломія Левицька разом з командою професійних фахівців.

«Коли плід має таку вагу, то у більшості випадків жінок оперують. Ми прогнозували велику дитину, але за оглядом визначили, що жінка зможе народити самостійно. Попередні дітки у Галини теж великі: третій хлопчик народився 5 кілограмів, а четверта дитина – 4 600 г. Дівчинка народилася 5 150 г., здорова, вони одразу з мамою перебували у палаті разом», –  повідомила акушер-гінеколог.

Дівчинку вирішили назвати Діанкою.

 «Це – донечка-сюрприз. Ми з чоловіком вже не сподівалися на п’яту дитину. Але вийшло інакше. Мої діти дуже чекали народження сестрички… Старшій донечці 18 років і вона доглядає за меншими дітьми поки я тут», – розповіла мама дівчинки.

У медустанові зазначають, що маму з донечкою вже виписали з пологового. Зустрічати їх прийшла вся сім’я.

Нагадаємо, що львівські медики виходили хлопчика, який народився з вагою 700 г. На 79-й день після народження хлопчика з мамою виписали.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі