НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові одужала від коронавірусу 91-річна жінка з повним ураженням легень

У Львові одужала від коронавірусу 91-річна жінка з повним ураженням легень

390

У Львові 91-річна Софія Голдак одужала від коронавірусу після 10 проведених днів у лікарні під кисневою маскою та з 100% ураженням легень. Жінка переконана, що побороти тяжкий перебіг хвороби їй вдалося завдяки вакцинації.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Захворіла пенсіонерка у середині вересня. Симптоми коронавірусу відчула зненацька – у жінки підвищилась температура. Як розповідає онука, бабусі різко стало погано, її почало трусити.

Перші кілька днів пані Софія лікувалася вдома, проте стан здоров’я погіршувався.

Медики госпіталізували хвору та підтвердили COVID-19. Десять днів літня пацієнтка провела під кисневою маскою. Після виписки ще місяць пролежала вдома під кисневим концентратором.

Сама пенсіонерка переконана, що побороти тяжкий перебіг хвороби їй вдалося завдяки вакцинації. Після на щеплення, бо “ну всі йдуть, то чого я мала відмовлятися”.

Зараз 91-річна Софія Голдак вже тиждень як дихає сама. Сьогодні почала потроху ходити без допомоги онуки. Вона каже, що не знає, що було б, якби вона тоді не вакцинувалася.

«Ну я не думала вмирати. Сподівалася, що вилікуюся», – говорить Софія Голдак.

У коментарі  завідувачка міського інфекційного відділення Наталія Ралець зауважила, що випадки важкого перебігу COVID-19 серед вакцинованих, в тому числі літнього віку, пацієнтів трапляються вкрай рідко.

“Вони рідше потрапляють у відділення інтенсивної терапії. Мають більше шансів на одужання і виписку”, – наголошує Наталія Ралець.

Нагадаємо, що за добу 28 жовтня в Україні зафіксовано 26 870 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Це новий антирекорд для країни. Попередній встановили лише на добу раніше 27 жовтня – 26 071.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі