НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові перепоховають кіборга Олександра Бондаря, який загинув у 2015 році

У Львові перепоховають кіборга Олександра Бондаря, який загинув у 2015 році

234

У Львові 4 грудня перепоховають захисника Донецького аеропорту кіборга Олександра Бондаря, який загинув у ДАПі у 2015 році та був похований у Дніпрі як невідомий.

Про це повідомив командир взводу 80-ї десантно-штурмової бригади Максим Бугель, передає Укрінформ.

«Перепоховання Олександра Бондаря у Львові відбудеться 4 грудня. Церемонія прощання розпочнеться о 9 годині на Стрийській у 80-ці, потім панахида у Гарнізонному храмі Петра і Павла. Поховають захисника ДАПу на Личаківському кладовищі, на алеї Героїв», – сказав Бугель.

За його словами, Бондар загинув у січні 2015 року під час оборони Донецького аеропорту. Його поховали у Дніпрі як невідомого солдата, оскільки тіло було пошматоване. Родина військовослужбовця довго не визнавала його загиблим, сподіваючись, що він перебуває в полоні. Ідентифікували Бондаря за тестом ДНК через п’ять років.

Олександр Бондар – старший солдат 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Він народився 2 вересня 1968 року у Львові. Був призваний по мобілізації 12-14 серпня 2014 року, у листопаді відправлений у зону проведення АТО. З 5 січня 2015 року брав участь у боях за Донецький аеропорт. За свідченнями побратимів, 20 січня він пішов з’ясувати, чи є можливість вибратися з терміналу, і зник.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі