НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Львові біля “пологового” залишили новонароджену дівчинку

У Львові біля “пологового” залишили новонароджену дівчинку

261

Загорнуту в рушник дівчинку підкинули до воріт в’їзду в пологове відділення на вулиці Рапопорта. Зараз стан немовляти задовільний.

Це сталося цієї ночі, о 03.30. Інформацію оприлюднив сайт Львівської міської ради з посиланням на медиків 3-ої міської клінічної лікарні.

Охоронець закладу почув плач, побачив дитину й одразу приніс її у приймальне відділення пологового будинку. Сторонніх осіб поруч не виявили.

Під час огляду медики встановили, що дівчинка – новонароджена, оскільки ще кровоточила пуповина, температура її тіла на той час була 33°, тобто виявили ознаки переохолодження. Лікарі провели всі необхідні реанімаційні заходи та взяли аналізи.

Про цей факт одразу повідомили поліцію, на місці події складено відповідний акт про покинення дитини.

Зараз стан дівчинки задовільний, фізично вона здорова (її вага 3 050 грам, довжина 53 см) та перебуває під наглядом неонатологів пологового відділення 3-ої міської клінічної лікарні.

Нагадаємо, що цього року 9 травня у Львові у “Вікні життя” знайшли 5-денного хлопчика.  Біля дитини залишили лист, в якому мама вказала дату народження малюка та просила вибачення за свій вчинок. Хлопчика охрестили Юрієм-Олександром. Після перебування у лікарні його перевели у дитячий будинок.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі