НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові помер художник та іконописець Остап Лозинський

У Львові помер художник та іконописець Остап Лозинський

Український художник помер від ускладнень, спричинених коронавірусом

361

Львівська громада співчуває з приводу смерті відомого львівського художника та іконописця Остапа Лозинського. Йому було 38 років.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У коментарі Суспільному друг Остапа Роман Зілінко розповів, що художник помер через ускладнення, які спричинив коронавірус.

Раніше в інтерв’ю для газети «День» у грудні 2021-го року він розповідав, що у листопаді вдруге хворів на коронавірус. Вперше ця хвороба тривожила його рік тому. Також митець додав, що двічі вакцинований.

«Не скажу, що був важкий перебіг, але й не легкий. Зараз маю мініускладнення (слабкість, важко піднімаюся сходами). З неприємного також нові штами – «Дельта», «Омікрон», які на нас чатують і підкошують. Погано те, що вберегтися від хвороби важко – навіть у разі вакцинації і дотримання карантинних пересторог. Важко щось спланувати в роботі, бо є така проблема. З позитиву те, що всі зараз готуємося до різдвяних свят», – казав Остап Лозинський.

Остап Лозинський – український художник, іконописець, голова Львівської міської громадської організації «Асоціація музеїв та галерей», викладач, куратор всеукраїнських та міжнародних виставкових проєктів, засновник галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart.

Нагадаємо, приблизно півроку тому безпосередньо у прямому ефірі «Народного толк-шоу» відомий львівський художник, іконописець, знаний своїми роботами на древніх ґонтах, Лев Скоп намалював спеціальний оберіг до 30-ліття Незалежності України.

У день святого Миколая, 19-го грудня, Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла отримав у подарунок від благодійників Олександра Свіщова і Юрія Котика цінні історичні стародруки та ікону святого Миколая початку XVII століття.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі