НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові помер ветеран АТО Юрій Досяк, якого рятували після коми та складної пневмонії

У Львові помер ветеран АТО Юрій Досяк, якого рятували після коми та складної пневмонії

Юрій одним із перших вирушив на фронт добровольцем. Пройшов Іловайськ, витримав 119 днів у полоні в бойовиків

1772

Сьогодні, 5 листопада, у Львові помер відомий громадський діяч і ветеран АТО Юрій Досяк, для якого товариші лише днями оголосили збір коштів, щоб допомогти видужати. У чоловіка раптово зупинилося серце. Йому було 37 років.

 Про це повідомив Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій:

«Із глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні вранці відійшов у вічність учасник бойових дій Юрко Досяк. Юрко – боєць-доброволець батальйону “Донбас”, вижив в Іловайську, повернувся з полону… але на жаль, тут недуга виявилась сильніша…»

До лікарні Юрій потрапив з діагнозом “обширна двостороння пневмонія”. Згодом хвороба прогресувала, тому пацієнта довелося вводити у стан медичної коми, де він перебував тиждень.

Далі Юрій перебував в реанімації, був підключений до апарату ШВЛ. Мав хорошу динаміку адаптації та аналізи в межах норми. Утім, лікування та подальша реабілітація буде тривалою і недешевою. Щодня на ліки потрібно було витрачати 5-6 тис. грн. На його лікування планували зібрати кошти.

 Довідка. Львів’янин Юрій Досяк пройшов Майдан, а коли почалася агресія на Донбасі, відразу прийшов у військкомат. До війська його не взяли, тому одним із перших записався добровольцем у батальйон «Донбас». Разом із побратимами вийшов з Іловайська. Потім потрапив у полон, де провів 119 днів під наглядом бойовиків «ДНР» у Донецьку. Додому повернувся у березні 2015 року.

 Фото: Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
5
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі