НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові померла від ковіду 23-літня вагітна жінка

У Львові померла від ковіду 23-літня вагітна жінка

Молода жінка вперше планувала стати мамою

24391

У ковід-реанімації Львівської лікарні швидкої допомоги лише за одну добу померли двоє молодих людей, які не мали супутніх патологій: 23-річна вагітна жінка, яка вперше мала стати мамою, і 29-річний чоловік. Обоє були не вакциновані.

Про це написала на своїй сторінці у фейсбуці завідувачка інтенсивної терапії лікарні швидкої допомоги Львова Наталія Матолінець, наголосивши, що за 50 років роботи реанімації лікарі медзакладу такого не бачили.

«Робочий ранок почався з розтинів.. Спершу вагітної жінки з так і ненародженою дитинкою в утробі… Чорні нежиттєздатні легені. Далі – хлопця з мертвими легенями. Ще місяць тому він був абсолютно здоровий і разом з батьками, друзями та дівчиною планував життя, якого вже більше ніколи не буде», – емоційно написала лікарка.

За життя молодого чоловіка лікарі борилися майже місяць.

«Нас важко вразити, але те, що відбувається зараз – нестерпно», – говорить Наталія Матолінець.

Також вона повідомила, що за добу в лікарню поступило 4 людей, померли троє, під ШВЛ перебувають 47 осіб. Серед усіх – жодного вакцинованого.

Нагадаємо, що 1 жовтня, у Львові померла 28-літня породілля, мешканка Львівщини, яка мала підтверджений діагноз про СOVID-19. Спочатку медики зафіксували внутрішньоутробну загибель плоду на 28 тижні вагітності. А через пів години сталася зупинка серця і у жінки.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
1
Ха-ха
2
Сумно
32
Злість
1
Обіймашки
12
Шооо?
13

Коментарі