НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Важка пневмонія і втрата дитини. У Львові померла від ковіду 23-річна породілля

Важка пневмонія і втрата дитини. У Львові померла від ковіду 23-річна породілля

Жінка була на 37-38 тижні вагітності

1318

У львівському Центрі легеневого здоров’я вчора, 8 грудня, від ускладнень після коронавірусу померла 23-річна мешканка Миколаєва, що на Львівщині. Перед цим вона втратила дитину.

Про це NTA повідомили у самому медзакладі.

Молода жінка захворіла ще 24 листопада і лікувалася у сімейного лікаря, а вже 28-ого числа поступила у Львівський обласний перинатальний центр. Вона перебувала на 37-38 тижні вагітності. Наступного дня їй зробили кесаревий розтин. На жаль, дитина померла.

«У нас вона пробула всього лиш одну добу. У неї було завмирання плоду на 37 тижні. Найімовірніше це трапилось через важку вірусемію. Жінку потрібно було розродити, під час розродження виникли проблеми, через які довелось її оперувати. Ми прооперували і скерували у Центр легеневого здоров’я через те, що були проблеми з легенями. Це була важка патологія. Завмерла майже доношена дитина», – наводить слова заступника директора з медичної частини Львівського перинатального центру Олександра Сімкіна “Твоє місто”.

Молоду породіллю перевели у Центр легеневого здоров’я у відділення анестезіології та інтенсивної терапії у важкому стані з двобічною пневмонією, дихальною недостатністю. Попри зусилля медиків, врятувати життя жінки та її дитини не змогли.

Як повідомив завідувач реанімації Центру В’ячеслав Бондар пацієнтка була не вакцинованою. У медзаклад вона потрапила разом із чоловіком, який також має ковід. Він також не робив щеплення.

“Її чоловік наразі перебуває на лікуванні у стаціонарі”, – повідомив В’ячеслав Бондар.

Нагадаємо, що у листопаді у ковід-реанімації Львівської лікарні швидкої допомоги лише за одну добу померли двоє молодих людей, які не мали супутніх патологій: 23-річна вагітна жінка, яка вперше мала стати мамою, і 29-річний чоловік. Обоє були не вакциновані.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі