НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові повідомили про замінування всіх шкіл: учнів евакуйовують. Наживо

У Львові повідомили про замінування всіх шкіл: учнів евакуйовують. Наживо

2759
Сьогодні, 12 січня, надійшло повідомлення про замінування усіх шкіл Львова. Учнів евакуйовують та відпускають додому.

За інформацією поліції Львівщини, повідомлення про замінування надійшло близько 11:00. На місцях  працюють слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції,  спеціалісти-вибухотехніки, кінологи, співробітники інших служб поліції Львівщини, а також патрульні поліцейські.
Як повідомили в міському управлінні освіти, в цій ситуації усі навчальні заклади діють згідно з протоколом дій: батьків учнів молодшої школи обдзвонюють, а старшокласники продовжать сьогодні навчання в дистанційному режимі.

Водночас ретельно обстежують приміщення навчальних закладів та прилеглі до них території на предмет вибухонебезпечних речовин чи предметів.

«Станом на сьогодні ще не всі заклади освіти вийшли на навчання – вчиться лише частина. Ми діємо за протоколом. Класні керівники обдзвонюють усіх батьків, дітей ми евакуюємо на вулицю, батьки приходять і забирають їх додому. Обстежуємо приміщення – на поверхах, всередині та ззовні – на наявність якихось невідомих предметів та вибухонебезпечних матеріалів. Будуть відповідні служби, вони обстежуватимуть заклади», – розповіла керівниця управління освіти Леся Васюта.

Зазначимо, що кілька годин тому схожа ситуація відбулася в Черкасах: невідомі повідомили про замінування всіх шкіл міста.

Фото: Yura Dobush

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
2
Сумно
2
Злість
9
Обіймашки
1
Шооо?
3

Коментарі