НТА > НОВИНИ > У Львові працює рекрутинговий центр тероборони

У Львові працює рекрутинговий центр тероборони

210

У приміщенні Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій відкрили центр рекрутингу тероборони. Тут охочі можуть отримати фахові консультації, подати заяви та документи на вступ до формування.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Зокрема зазначається, що рекрутинговий центр створений на базі нашого центру допомоги учасникам бойових дій. Тут отримати вичерпну інформацію та написати заяву на вступ до територіальної оборони.

Додаткову консультацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії” 1580 у робочі дні з 8.00 до 17.00 години. Також щоп’ятниці в центрі будуть працювати медики, щоб можна було швидше оформити потрібні для медогляду довідки.

Центр діє на 2-му поверсі на вул. Пекарській, 41. Тут працює оператор довідкової служби, який консультуватиме й надаватиме довідкову інформацію щодо вступу до територіальної оборони, необхідних для цього документів тощо. А також представник бригади територіальної оборони, який безпосередньо прийматиме документи на вступ до бригади.

«Механізм доволі простий. Є телефон “гарячої лінії” і фізично тут є два військовослужбовці з мого штату, які можуть не просто надати фахову консультацію – вони перевірять, чи є людина на військовому обліку, бо це перший крок для того, щоб підписати контракт на службу в резерві. Потім запропонують посаду, яка є в штаті сил територіальної оборони, і людина напише заяву на вступ до територіальної оборони – в нашій Львівській області це 103 бригада. Тоді отримає перелік документів, які їй необхідно буде зібрати для оформлення особової справи і подачі в районні центри комплектування та соціальної підтримки – колишні військкомати. Вони сформують особову справу і призвуть їх до лав Збройних сил України. Після цього підпишуть контракт для служби в резерві у складі сил територіальної оборони», – пояснив командир територіальної оборони Львівщини Валерій Курко.

Як повідомлялося, в Україні запрацювала «гаряча лінія» Командування Сил територіальної оборони Збройних сил України за номером 0800507028.

В Україні створено близько 150 батальйонів територіальної оборони. Триває їх комплектування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі