НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові пройшла акція на підтримку вільного Казахстану

У Львові пройшла акція на підтримку вільного Казахстану

191

У Львові влаштували акцію на підтримку вільного Казахстану. До неї приєдналися білоруси та білоруски, які мешкають у Львові.

Про це інформує Акція на підтримку вільного Казахстану.

Акція розпочалася біля посольства Казахстану у Західній Україні. А потім перемістилася на Площу Ринок у Львові.

«Перші дні січня стали поворотним моментом для побудови демократії в Казахстані. Казахстанці та казахстанки втомилися від гніту авторитарного режиму та вперше за 30 років почали масові акції протесту по усій країні», – наголосила організаторка.

Як повідомляє Громадське радіо, журналіст «Детектора медіа» Даниїл Задорожний пояснив, що організаторка – активістка з Казахстану Віоксендез.

Учасники та учасниці акції прийшли висловити свою солідарність з народом Казахстану. А також наголосити на тому, що ані внутрішня диктатура, ані зовнішнє втручання – неприйнятні. Зокрема, білоруси та білоруски прийшли з плакатами, які засуджують введення військ ОДКБ до Казахстану.

ОДКБ – Організація договору про колективну безпеку – військово-політична міжнародна організація, до якої входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан. Її Росія заснувала на противагу НАТО.

«ОДКБ захищає від зовнішнього втручання. А події у Казахстані – їхні внутрішні справи. Мене, як українця, тригерить, коли Росія вчергове кудись вводить свої війська. Знову бачимо ситуацію, коли авторитарний лідер намагається придушити зміни, незадоволення людей», – каже Даниїл Задорожний.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі