НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові відбулась традиційна “Хода звіздарів”

У Львові відбулась традиційна “Хода звіздарів”

Учасники пройшлись центром Львова, демонструючи гостям та жителям міста яскраві та унікальні звізди.

156

Святкова колона звіздарів сформувалась біля храму Пресвятої Євхаристії, після благословення отця пройшла вул. Ставропігійською до шопки на пл. Ринок, повідомляє пресслужба ЛМР.

Цьогоріч зіркову колекцію фестивалю поповнили 6 новостворених звізд, оздоблених  за  зразками  народного майстра Володимира Шагало.

Унікальні розписи видатного майстра подарувала організаторам родина Шагало, заручившись обіцянкою, що ці ескізи будуть використані для оформлення різдвяних звізд. З цією метою у Музеї народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького був організований майстер-клас звіздарства, на  якому на створених звіздах засяяли ескізи майстра Володимира Шагало.

Після спільної коляди на Ринку, звіздарі пройшли центром міста до площі біля ялинки.

Нагадаємо, на другий день після Різдва, 8 січня, віряни святкують Собор Пресвятої Богородиці. У народі це свято називають простіше – “Богородиця”. Також, згідно з церковним календарем, у цей день іменини відзначають Марії.

NTA вирішив розповісти історію цього свята та зібрав найкращі привітання з Днем ангела для Марії у прозі, віршах та картинках.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі