НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові прооперували хлопця з аномально зрощеними нирками

У Львові прооперували хлопця з аномально зрощеними нирками

Про свою вроджену патологію 23-річний хлопець не знав, аж поки не звернувся до медиків з підвищеною температурою та болем-ниттям у спині

231

У Львові лікарі прооперували 23-річного хлопця, який народився з аномально зрощеними нирками. Хлопець дізнався про свою вроджену патологію, коли звернувся до медиків з підвищеною температурою та болем-ниттям у спині.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці першого територіального медичного об’єднання міста Львова.

«До нас потрапив молодий львів’янин з вродженою патологією – підковоподібною ниркою. Нижні частини його органів з’єдналися між собою. Така вроджена особливість часто супроводжується нетиповим відходженням сечоводу, яке ускладнює відтік сечі з нирки. Як наслідок: провокує розвиток гідронефрозу – збільшення розміру нирки, що призводить до втрати її функції в майбутньому”, – йдеться у повідомленні.

За словами медиків, патологію, яка зазвичай минає безсимптомно, у хлопця видавали підвищена температура та біль-ниття у спині.

Лікарі встановили діагноз пацієнту і відправили його на операцію, без якої в майбутньому він би зовсім втратив нирку.

Така вроджена підковоподібна нирка, за словами медиків, вимагала особливої хірургічної тактики лікування.

Урологи вирішили провести оперативне втручання лапараскопічно, тобто через невеликі розрізи, це і малотравматично і сприяє швидшому одужанню.

«Таким чином сечовід звільнили від навколишніх тканин, які його стискали. Далі ж – виконали складну реконструкцію верхньої частини самого сечовода. Операція пройшла успішно», – йдеться у повідомленні.

У медустанові зазначили, що пацієнт почувається добре і уже виписаний додому.

Нагадаємо, що у Львові медики врятували ногу пенсіонерки від ампутації.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі