НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові пивний кіоск вивісив портрет Шевченка з розмальованим червоною фарбою обличчям

У Львові пивний кіоск вивісив портрет Шевченка з розмальованим червоною фарбою обличчям

Розмальований портрет із написом “Кріпак lives matter” у закладі називають своєю “фішкою”

3893

У Львові на вулиці Княгині Ольги в банальній забігайлівці-МАФі виставили сплюндрований портрет Тараса Григоровича Шевченка.

Про це повідомила депутатка Львівської міської ради Ольга Посипанко.

«Ось так у Львові на вулиці Княгині Ольги відверто зневажають наше, українське. Сплюндроване обличчя Кобзаря звуть «перчинкою» закладу. Замащені кров’ю очі Шевченка і приліплений «Кріпак lives matter” це не перформанс, не фішка. Це просто насмішка власника над тим, що є святим для нації. А молодий обслуговуючий персонал сміється, «ви ж бачите, у нас такий заклад тематичний». А заклад – банальна забігайлівка-МАФ», – обурюється депутатка.

Окрім того вона додала, що шкода лише, що хлопці-АТОвці, які зробили зауваження і передали їй це відео, не дочекались власника, бо для нього це закінчилось би сумно.

«Від себе прошу зреагувати депутатів та відповідальні виконавчі органи. Ганьба! Сором! Кобзар про вас писав «юродиві» власники закладу! », – написала Ольга Посипанко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
5
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі