НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Шахтарі пікетували Львівську ОДА через борги по зарплаті. Відео

Шахтарі пікетували Львівську ОДА через борги по зарплаті. Відео

149

Сьогодні, 4 липня, Львовом пройшла піша хода шахтарів ДП «Львіввугілля» з вимогою виплатити борги по зарплаті. Потім вони влаштували акцію протесту під Львівською ОДА. 

Зокрема, Степан Ярема, заступник голови Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України наголосив, що заборгованість тягнеться ще з лютого. Загальна сума – 292 млн гривень.

“Ми зустрічались з міністром енергетики та вугільної промисловості у Києві 29 квітня, були представники “Центренерго”. Нас запевняли, що будуть кошти виплачені. На сьогодні ці кошти не виділили. Від влади чуємо лише обіцянки”, – пояснює ситуацію Степан Ярема.

Шахтарі заявляють, що сьогоднішній пікет – це початок до більш радикальних дій: якщо питання зарплат не вирішиться, то працівники обіцяють акції протесту у Києві до Дня Незалежності.

Працівник шахти “Степова” Ігор Кіндер розповідає, що за березень-липень йому виплатили лише 30-40% від зарплати. “Галузь наша знищується, грошей не платять… По 3-4 тисячі кожного місяця тільки платили. Нам треба дітей у школу зібрати”, – каже він.

Нагадаємо, що напередодні, 3 липня, у Сокалі під стінами адміністративного корпусу ДП «Львіввугілля» відбулася акція протесту. Дружини та діти шахтарів вимагати виплатити заборгованість по зарплатах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі