НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові школярі повернуться до очного навчання з 14 лютого

У Львові школярі повернуться до очного навчання з 14 лютого

Директори львівських шкіл будуть самостійно вирішувати, чи йти на дистанційне навчання учням 5-11 класів

606

У Львові з 14 лютого учні зможуть повернутися до офлайн навчання. Однак, директори львівських шкіл будуть самостійно приймати рішення про дистанційне навчання в 5-11 класах.

Таке рішення сьогодні, 4 лютого, прийняла міська комісія ТЕБ і НС на засіданні.

Зазначають, що у разі великої кількості хворих серед учнів та вчителів навчання буде відбуватись онлайн, а якщо ситуація покращиться, учні зможуть повернутися до очного навчання з 14 лютого.

Як повідомив під час брифінгу перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, зараз у covid-відділеннях львівських лікарень перебуває 161 дитина.

За його словами, це доволі висока кількість хворих, тому міська комісія ТЕБ і НС вирішила продовжити дистанційне навчання для старшокласників ще на тиждень.

“Щодо навчання учнів молодших класів, то рішення про перехід на дистанційне навчання та повернення до очного приймають директори шкіл”, – повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що через різке збільшення захворюваності на COVID-19 серед дітей у Львові учні 5-11 класів з 24 січня на два тижні перейшли на дистанційне навчання.

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» зафіксували новий антирекорд: на COVID-19 хворіють 123 дітей. Це найбільша кількість інфікованих дітей за весь час пандемії.

Також станом на 28 січня в Україні 4,7 тисяч шкіл перейшли на дистанційне навчання.

Зазначимо, що на Львівщині від 31 січня з метою запобігання розповсюдження коронавірусу посилили карантинні обмеження.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі